Hakkımızda

Hakkımızda


1974 yılında Mimar Zeki Kaplan tarafından kurulan Kaplan Mimarlık; tasarım ve taahhüt alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur. İlk taahhüt işi, 1975 yılında Akköy ilçesinde bir okul inşaatı olmuştur. Firma; sosyal konutlar, villalar, yazlık evler sektörlerinde tasarım ve anahtar teslimi inşaat taahhüt hizmetleri vermiş, çok sayıda proje tamamlamış güçlü ve deneyimli bir kuruluştur. Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek kapasitededir.

1978 yılında büyük inşaat organizasyonu ve uygulaması işine giren firma bu alanda 1500'e yakın kişiyi ev sahibi yapmış olup, en son yaptığımız Bordoevler projesi 120 daire sahiplerine teslim edilmiştir. 2003 yılında Mimar Taylan Kaplan'ın aramıza katılımı ile daha da güçlenen firmamız Sırakapılar mah. 1531 sok. No:2 Kat:3 Daire:5  Merkezefendi/Denizli  adresinde işlerimizi yürütmekteyiz.

Sosyal faaliyetler alanında da Zeki Kaplan'ın 6 yıllık mimarlar odası başkanlığı tecrübesi bulunmaktadır.

Kaplanlar Mimarlık ve İnşaat olarak şirketleşen firmamız kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, işveren isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada istenilenden daha iyi kalitede daha ekonomik daha hızlı bir şekilde yanıt vermeyi prensip edinmiştir. Kuruluşumuzun 50. yılına yaklaştığımız bu günlerde insanları yaşama bağlayan, hayattan aldıkları zevki ve hazzı arttıran benzersiz yaşam konseptleri sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, dürüst, güvenilir, gelişen teknolojiye uyumlu, standartlarından taviz vermeden mimarlık misyonunu yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmektir.

İnşaatçılığın temelini oluşturan organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik, Kaplanlar Mimarlığın esas aldığı temel kavramlardır.

 
VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Sınırların kalktığı, rekabetçi piyasanın tek ekonomik belirleyici olduğu günümüzde hizmet kalitesini, hizmet sürekliliğini, donanımını ve yatırımlarını ve bilgi-işlem teknolojisini sürekli yenileyerek bir "dünya şirketi" olmaktır